Весільне взуття. Поради вибору зручної моделі до весільної сукні.
весільне взуття, вибір весільного взуття, львів, поради вибору взуття, весільна сукня. Весільне взуття. Поради вибору зручної моделі. Обираючи взуття до весільного вбрання

Весільне взуття. Поради вибору зручної моделі до весільної сукні.

Весільне взуття. Поради вибору зручної моделі до весільної сукні.

Обираючи взуття до весільного вбрання, зверніть увагу на наступні моменти.

КОЛІР. Підбирайте весільне взуття під колір весільної сукні або її декор. Як правило, наречені обирають взуття білого кольору, хоча можна підібрати його в тон декоративних елементів сукні, наприклад, таких відтінків як: кремового, рожевого чи інших. Проте обов’язково треба пам’ятати те, що взуття не може бути набагато темнішого кольору, ніж весільна сукня.

СЕЗОННИЙ ПЕРІОД. Вибираючи модель туфель, враховуйте пору року. У літній період підійдуть і відкриті босоніжки, проте вони мають бути обов’язково виготовлені з тканини або з натуральної шкіри. Шкірзамінник не пропускає повітря, тому, у такому взутті вам буде занадто тепло і дискомфортно.

весільне взуттяЯкщо весілля припало на дощову, пізню, осінь або ранню весну, свій вибір можна зупинити на легких черевичках або пів-черевичках, які завдяки своїй водонепроникності врятують наречену від калюж.

А от взимку туфельки краще використовувати лише, як змінне взуття в залі, де буде проходити банкет, а всі інші заклади краще відвідувати в теплих і комфортних чобітках. Дуже актуальними в зимовий час є легкі чобітки або чобітки-панчохи. Найзручніше і найпрактичніше взуття для зими – без підборів, з видовженим носком і трошки рифленою підошвою. Таке взуття жодним чином не зіпсує вашої елегантності, а навпаки, дозволить впевнено пересуватися під час весільної прогулянки.

МОДЕЛЬ ВЗУТТЯ. Як правило, при виборі весільного взуття перевагу надають класичним моделям – легким, на високій шпильці із шкіри, замші, атласу, парчі чи мережива. Це можуть бути також і елегантні напів чобітки зі шнурівкою. При покупці весільного взуття потрібно також обов’язково враховувати фасон і довжину сукні. Так, наприклад, весільне взуття на тонких підборах  красиво виглядає із сукнею прямого силуету. Для відкритої сукні без рукавів є сенс обрати легкі відкриті туфлі або босоніжки. До витонченої сукні «ампір» підійдуть відкриті туфлі або босоніжки на високих підборах. Якщо ж сукня приховує ніжки, то нареченій будуть дуже зручно у взутті на невисокому каблучку або й зовсім без нього. Взуття з прямим підбором, заокругленим чи квадратним носочком буде пасувати до популярної сьогодні корсетної сукні. А до весільного брючного костюму краще купити вишукані черевички на невисоких підборах.

Проте, який же все-таки вибрати каблучок? Взуття на високих підборах створює ілюзію витонченої щиколотки, що так цінується у всі часи. З іншого боку, «без підборів» взуття робить вашу ходу плавною та м’якою. Тому, яке саме взуття і на якому підборі вибрати для святкової церемонії, вирішувати тільки вам. Якщо ж, на вашу думку, підбори, як втілення жіночності, повинні бути обов’язково присутніми на весільному взутті, то віддайте перевагу його найзручнішому варіанту, коли він не перевищує 1/14 довжини стопи. У цьому випадку навантаження буде рівномірно розподілятися на всю стопу та ймовірність того, що ви увесь вечір будете мучитись від болю в ногах, наблизиться до нуля.

Якщо ви вже вирушили на примірку сукні, не забудьте захопити і весільне взуття, аби правильно підібрати ваше майбутнє весільне вбрання. Враховуйте наступний момент: весільна сукня зазвичай не дістає до підлоги на два сантиметри, тому вибирайте висоту підбору, виходячи саме з цього.

ПРОЦЕС ПОКУПКИ. Купувати весільне взуття краще у другій половині весільне взуття львівдня, коли ноги трохи набрякають і мають свій максимальний розмір. Приміряйте взуття стоячи, пройдіться в ньому по магазину, покрутіться перед дзеркалом, перевірте підбори на стійкість – шпилька не повинна «завалюватись». Нехай ви трохи помучите продавця, проте після купівлі вашого весільного взуття вас не буде мучити питання: «А може, воно мене трохи тисне?». У ваших же інтересах розрахуватися з продавцем тільки після того, як абсолютно впевнені в красі, зручності та надійності обраної пари.

Заздалегідь купивши взуття, розношуйте його потроху в домашніх умовах (можна намилити ступні милом і ходити в туфлях, доки нога не висохне – старий і перевірений спосіб розноски). Те взуття, яке ідеально сидить на нозі, повинне бути практично невідчутним і, хоч кажуть, що краса потребує жертв, у ваш весільний день не потрібно дотримуватися даного афоризму – краще потурбуватися про комфорт заздалегідь. Тому подумайте (про всяк випадок) про запасну пару взуття – раптом у ресторані вам захочеться зняти туфлі на підборах і взути легкі босоніжки-танкетки (для танців не знайти більш зручного взуття!).

весільне взуття у львовіДЛЯ НАРЕЧЕНОГО, як і для молодої, весільне взуття – це невід’ємна частина весільного вбрання. Вона повинна обов’язково підходити по кольору до святкового костюму молодого. А якщо наречений обрав для себе смокінг або фрак, то і взуття повинно бути саме такого типу, який носиться під них, а саме: чорне взуття із тонкої лакованої шкіри для фраку, а для смокінгу –обов’язково з матової шкіри і на шнурках. Якщо ж на молодому строгий класичний костюм, більш за все підійдуть шкіряні пів-черевики. Не забудьте також нагадати нареченому, що йому також потрібно розносити взуття перед урочистим днем.