КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ВЕСІЛЬНИХ ПОСЛУГ "МОЛОДЯТА" - ключ до гарного весілля!!!

  Весільний бенкет
Весільні Зали
Ресторани
Прикрашання залу
  Весільні автомобілі
Кортеж на весілля
Лімузини на весілля
Ретро автомобілі
Карета весільна
Автобуси на весілля
Прикраси на авто
Автомобільні номера
  Фото і відео зйомка
Відеооператори
Фотографи
Відео+фото разом
Музиканти і Ді-джеї
Тамада ведучий
Весільна церемонія
Артисти на весілля
Весільний танець
  Весільне вбрання
Весільні салони
Взуття
Вечірні плаття
Нижня білизна
Аксесуари
  Оформлення
Квіти
Запрошення
Афіша на браму
Феєрверки
Весільні рушники
Пакети на солодке
Бокали
  Салони краси
Макіяж
Зачіски
Нарощування нігтів
Парфумерія
  Ювелірні вироби
Прикраси
Обручки
  До весілля
РАЦСи у Львові
Церкви у Львові
  Весільна подорож
Туристичні фірми
Весільна подорож
  Весільна кухня
Весільні торти
Весільний коровай
  Подарунки
Весільні подарунки
Подарунки на ювілей

  Весільні традиції
Обов`язки старости
Народні обряди
Весільні звичаї
Обряд сватання
Благословення
Обов'язки дружбів
Викуп молодої
Ретро весілля
Річниці весілля
Весільні тости
  Весільні поради
Весілля восени
Весілля у Львові. Ціна
Річниця весілля
Планування весілля
Вибір весільного Залу
Сприятливі дати
Запрошення гостей
Весільні прикмети
Як планувати час
Стиль молодої
Романтичні куточки
Як вибрати сукню?
Весільне взуття
Весільний манікюр
Як вибрати обручки?
Свадьба по часам
Вибір дати весілля
Лімузини на щастя
Відео і фотограф
  Корисне для весілля
Весільні вітання
Застільні пісні
Відео розваги
Важливо на весілля
Вінчання що потрібно
Весільна прогулянка..

“Обряд вінчання”

Для християн утворення шлюбного союзу можливо тільки в Церкві з благословення єпископа чи священика. Церква своїми священнодіями і молитвами прикликає на наречених благословення Боже. Шлюб починається з церковного благословення і продовжується протягом всього життя подружжя. Поєднання двох в одно є чудом, котре відкриває можливість до великого взаємного духовного збагачення.

Християнське подружжя – це постійний зв'язок. Дух Святий наділяє християнське подружжя ласкою, щоб вони могли вірно виконувати свої обов'язки і разом служити Богові, заслуговуючи собі на вічне життя.

Шлюбу передували Заручини – це скріплення перед Богом і Церквою взаємних обіцянок майбутніх наречених. Заручинам передують благословення батьків і духовного отця. В древності схвалення шлюбу батьками визнавалося не менш важливим, ніж згода нареченого і нареченої. А оскільки християни, крім батьків по тілу, мали духовного отця в особі єпископа, ввійшло у звичай перед шлюбом отримати і благословення єпископа. Під час звершення таїнства вінчання наречені тримають у руках зхапалені свічки.

Світло – це знак радості, тому запалені свічки символізують радість зустрічі двох закоханих людей. Одночасно – це символ їх чистоти і непорочності. Також свічки нам нагадують про те, що життя людини – це не відокремлений, замкнутий контур, воно протікає у товаристві інших людей, і все, що трапляється з людиною, світлом чи темрявою, теплом чи холодом відкликається в душах оточуючих її людей. Здавна ознакою одруження були обручки – спеціальні персні. Требник приписує золотий перстень для нареченого і срібний – для нареченої. Золотий перстень символізує своїм блиском сонце, світлу котрого уподобляється чоловік у шлюбному союзі; срібний – символізує місяць, менше світило, яке світить відбитим сонячним світлом.

Перстень – знак вічності і неперервності шлюбного союзу, бо неперервна і вічна благодать Святого Духа. Також під час вінчання наречені пьють вино з однієї чаші. У минулому це була спільна євхаристична чаша, співучасть у Євхаристії, котра затверджувала сповнення шлюбу у Христі. Наречені поперемінно (спочатку наречений, як голова, потім – наречена) у три прийоми випивають вино. Пиття вина нагадує про чудесне перетворення води у вино, звершене Ісусом Христом у Кані Галилейській.

Пиття із спільної чаші символізує повне єднання наречених. Віднині у нареченого і нареченої спільне життя: одна доля, одні думки, одні бажання, одне тіло. У нерозривному союзі вони будуть ділити між собою чашу радощів і скорбот, смутку і потіх. Після обряду спільної чаші, священик з'єднує праву руку нареченого з правою рукою нареченої, покриває їх епітрахилем і зверху на епітрахиль кладе свою руку. Це означає, що через руку священика чоловік отримує жінку від самої Церкви, яка з'єднує їх у Христі навічно. Після обряду вінчання голову нареченої покривають хусткою.

Згідно слів апостола Павла, який говорить: “Жінці голова – чоловік...Тому жінка повинна мати на голові знака влади над нею...” (1 Кор. XI, 3-10), тобто, мати покривало на голові, між християнами здавна зберігався звичай, згідно якого, дівчина до заміжжя проводила більше часу з відкритою головою, а заміжня жінка – з покритою. Про це свідчить Тертуліан (“Про молитву Господню”, XV, XVI). Тому у деяких місцевостях виник особливий церковний звичай покладення покривала на голову нареченої після шлюбу. Вважається, що першим в Українській Церкві цей чин включив у свій Требник свт. Петро Могила. Згідно цього чину, новоодружена зупиняється перед дверима храму. До неї виходить священик в епітрахилі і фелоні і вводить її у храм. Тут він читає молитву, закликаючи на новоодружену благословення Боже і благаючи Господа прикрасити її голову красою, приємною Йому. Після молитви священик благословляє голову новоодруженої.


“Що потрібно для вінчання?”

Шлюбне життя має починатися з духовного приготування. Наречений і наречена до шлюбу неодмінно повинні по-сповідатися і причаститися. Бажано, щоб вони за три-чотири дні до цього підготували себе до Таїнствам сповідання та причастя.

Що ж потрібно для вінчання? Вибираємо дату Важливо пам'ятати, що за канонами Православної Церкви обряд Вінчання не відбувається в період будь-якого посту, Великоднього тижня, на Різдво, у вівторок, четвер і суботу. Щорічно календар допустимих для свята днів зсувається. Його можна уточнити в будь-якому православному храмі і церковних крамницях.

Вибираємо храм Якщо на шляху до вінчання у майбутньої подружньої пари немає ніяких перешкод (кровної спорідненості наречених і подружніх зобов'язань перед іншими людьми), можна приступати до вибору храму - за два-три тижні до передбачуваного урочистості. Церковні служителі розкажуть, які правила дотримуються в конкретному Храмі: яка тривалість вінчального чину (30-90 хвилин), чи припустимо Вінчання однієї пари, де і як можуть розміститися присутні гості, чи дозволено фото і відео-зйомка. У «додаткові послуги» входять хор і дзвін (їх треба замовляти окремо). Процедура обряду платна, вартість варіюється в досить широких межах.

Вкрай рідко обряд проводиться поза Храму (наприклад, при хворобі одного із наречених) - таку можливість краще обумовлювати заздалегідь. Для вінчання потрібно приготувати: дві ікони - Спасителя і Божої Матері. Під час таїнства ними благословляють нареченого і наречену. Раніше ікони бралися з рідних домівок: вони передавалися через покоління - від батьків до дітей. Також необхідні обручки - знак вічності і нерозривності шлюбного союзу. Раніше одне з обручок мало бути золотим, а інше срібним. Золоте кільце своїм блиском символізувало сонце, цвіту якого уподібнювався чоловік у шлюбному союзі; срібне - подоба місяця, меншого світила. Тепер, як правило, і для нареченого, і для нареченої купуються золоті обручки. Ну і, нарешті, вінчальні свічки і рушники.

Вінчальні свічки тримають в руках наречений і наречена, як знак любові, яка повинна бути ніжною і чистою. А рушники, на яких стоять наречений і наречена, символізують чистоту шлюбу. Вінчання. Деякі тонкощі - На вінчанні молодих називають тими іменами, які були дані ним при хрещенні. - Вінчання (разом з заручинами і молебнем) триває 40-60 хвилин. - І наречена й наречений, подібно всім православним християнам, повинні мати на грудях натільні хрести. - Наречена не повинна бути на вінчання в брючному костюмі, а плаття не повинно бути з глибоким декольте.

Голова нареченої має бути покрита фатою, лице нареченої відкрите. - На вінчання потрібно принести: обручки для нареченого і нареченої, рушники і чотири невеликих хустинки (два молодим, щоб тримати свічки, дві свідкам - щоб тримати вінці), стрічку маленьку яку кладуть в Євангелію і довгу стрічку яку чіпляють на Ікону Божої Матері. - Вінчальні свічки та ікони можна придбати безпосередньо в храмі. - Ікони для благословення молодих краще вибирати заздалегідь. Це можуть бути старовинні сімейні ікони Спасителя і Божої Матері (різного віку і розміру), так і сучасні парні (написані в єдиному стилі). Таїнство вінчання в церкві - поради У першу чергу, необхідно погодити місце і час здійснення таїнства вінчання в Церкві.

Зараз у багатьох храмах існує попередній запис, де вказується не тільки день, а й час вінчання. Молодим треба приходити до храму в день весілля нічого не ївшиі не пивши , не палити напередодні - з дванадцятої години ночі. І якщо подружнє життя вже має місце, утриматися в останню ніч від шлюбних відносин. Робити фотографії і знімати одруження відеокамерою дозволяється не у всіх храмах. Обручки треба заздалегідь віддати священнику, щоб він освятив їх покладанням на Престол; За традицією будь-яка подружня пара має свідків ,які організовують весілля. Стануть в нагоді вони і в храмі - тримати вінці над головами молодих. Краще, якщо це будуть двоє чоловіків, оскільки вінці досить важкі. Церковний статут забороняє вінчати кілька пар одночасно, але, як показує практика - буває й таке.

Зрозуміло, кожній парі хотілося б вінчатися окремо. Але в такому випадку таїнство може затягнутися надовго (тривалість одного вінчання:45-60 хвилин).“Обряд Вінчання. Основні етапи”

Обряд Вінчання – такий ж давній, як і сам інститут сім’ї. Різні регіони України мають свої особливості проведення вінчання, але основні елементи вінчання залишаються незмінними. Традиція вінчання – головна весільна традиція та основна частина будь-якого весілля.

Повний обряд вінчання складається з таких основних етапів:
– обручення;
– обмін молодих обручками;
– вінчання
– обходження алтарю із вінцями над головами;
– зняття вінків
– входження до шлюбу;
– вдячного молебню
– заключна молитва вінчання.

Документи необхідні для вінчання:
- паспорти і свідоцтво про шлюб.

Вінчання у Львові, весілля львів, весільний обряд вінчання, шлюб у львові, що потрібно для шлюбу, Весілля у Львові весілля львів


..."Автомобілі на весілля у Львові"...

авто на весілля ретро автомобіль оренда лімузину львів
прокат авто львів ретро автомобіль декор весільних автомобілів

У нас можна замовити: Весільний кортеж з однакових автомобілів у Львові + весільні Прикраси на присосках, (що дуже важливо для весільних автомобілів бо не пошкоджують покриттю капоту) + Іменні номери на авто.

1-й + Якість

2-й + Економія часу

3-й + Широкий асортимент

4-й + Відповідальність

5-й + Є альтернатива!

6-й + Прикраси на автомобілі!

7-й + Іменні номери на авто!!

тел. +380679082436 & +380937277391

  Весільні послуги
лімузин на весілля
лімузин на весілля
оренда автомобілів
лімузин на весілля
букет на весілля
весільний букет у львові
лімузин на весілля
авто на весілля у львові
весілля
весілля у львові

ГоловнаПлануємо весілляСценарійКошторис весілляПитання - ВідповідіПро НасКарта сайту

Copyright © 2008-2022 www.MOLODYATA.com.ua