КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ВЕСІЛЬНИХ ПОСЛУГ "МОЛОДЯТА" - ключ до гарного весілля!!!

  Весільний бенкет
Весільні Зали
Ресторани
Прикрашання залу
  Весільні автомобілі
Кортеж на весілля
Лімузини на весілля
Ретро автомобілі
Карета весільна
Автобуси на весілля
Прикраси на авто
Автомобільні номера
  Фото і відео зйомка
Відеооператори
Фотографи
Відео+фото разом
Музиканти і Ді-джеї
Тамада ведучий
Весільна церемонія
Артисти на весілля
Весільний танець
  Весільне вбрання
Весільні салони
Взуття
Вечірні плаття
Нижня білизна
Аксесуари
  Оформлення
Квіти
Запрошення
Афіша на браму
Феєрверки
Весільні рушники
Пакети на солодке
Бокали
  Салони краси
Макіяж
Зачіски
Нарощування нігтів
Парфумерія
  Ювелірні вироби
Прикраси
Обручки
  До весілля
РАЦСи у Львові
Церкви у Львові
  Весільна подорож
Туристичні фірми
Весільна подорож
  Весільна кухня
Весільні торти
Весільний коровай
  Подарунки
Весільні подарунки
Подарунки на ювілей

  Весільні традиції
Обов`язки старости
Народні обряди
Весільні звичаї
Обряд сватання
Благословення
Обов'язки дружбів
Викуп молодої
Ретро весілля
Річниці весілля
Весільні тости
  Весільні поради
Весілля восени
Весілля у Львові. Ціна
Річниця весілля
Планування весілля
Вибір весільного Залу
Сприятливі дати
Запрошення гостей
Весільні прикмети
Як планувати час
Стиль молодої
Романтичні куточки
Як вибрати сукню?
Весільне взуття
Весільний манікюр
Як вибрати обручки?
Свадьба по часам
Вибір дати весілля
Лімузини на щастя
Відео і фотограф
  Корисне для весілля
Весільні вітання
Застільні пісні
Відео розваги
Важливо на весілля
Вінчання що потрібно
Весільна прогулянка..

"Сценарій весілля в стилі 50-х!"

Ідея: провести весілля в стилі 50-х!. "Що це за весільне плаття, це ж кремовий пиріг?!", - протестує наречена. "Терпіти не можу цей стандарт!", - заявляє наречений. І нарешті - "Весілля - це ж веселощі, танці до ранку та суцільне божевілля!" - кричать вони вже вдвох. Дозвольте, втручається голос ззовні, можу вам запропонувати тоді весілля, стилізоване під стиляг! Танці, пісні і неординарне проведення вам гарантовано! Якщо вам близькі піджаки, вузькі картаті штани, мудрі зачіски і яскраві плаття, тоді цей сценарій весілля в ретро стилі "Стиляги" точно для вас! Згодні? Тоді поїхали!

* Для того щоб провести весілля в стилі ретро, вам потрібно витримати все в стилі цієї епохи, адже відомо, що ретро стиль не терпить половинчасту роботу. Отже, запрошення на весілля. Їх можна зробити у вигляді вінілових пластинок або ж зі спільної фотографії із кракелюрами на пожовтілому папері.

* Викуп нареченої проведіть у вигляді змагання з танців між хлопцями й дівчатами. І якщо ми говоримо про стиляг, то музика повинна звучати відповідна: буги-вуги, рок-н-рол, твіст. Так, серед усіх, наречений вибирає кращу із кращих чувіх (так стиляги називають дівчат).

* Картеж святковий повинен теж відповідати стилю й настрою свята. Найкраще  підійдуть автомобілі ЗИМ, ЧАЙКА або Волга. Можна, навіть, обійтися... трамваєм!

* Одяг для чуваків (хлопців): яскраві сорочки, вузькі штани в клітку або яскравий колір, строкаті носки, піджак - двообортний, гостроносі черевики, і звичайно ж, "кок" на голові, яскравий краватка й окуляри! Одяг для чувіх: яскраві, кольорові плаття, пишні спідниці, панчохи, туфлі, зачіска в стилі 50-х і відповідний макіяж: червона помада і чорні стрілки.

* При вході в ресторан гостей зустрічають чуваки, які запитують пароль. Наприклад: Міняєте квартиру із трьохкімнатної на двокімнатну? Відповідь: Дядько Йося вже не займається обміном.

* Прикраса залу по сценарії весілля в стилі ретро може бути наступним: кульки, конфетті, старий радянський програвач на бобінах, пластинки, що постаріли фото, старий дисковий телефон. Запасіться аксесуарами для гостей: краватки, окуляри, яскраві рукавички, парасольки. Нехай їх "продає" хлопець у куті, що, розгорнувши плащ, пропонує свій немудрий товар. Незважаючи на дресс - код, тоді ваш торгаш зіграє важливу роль.

* Програма: під час того, як гості будуть їсти, звучить саксофон. А блюда подають офіціанти, одягнені в дусі 50-х. Потім ваш тамада, стилізований під Элвиса Пресли, передасть слово для поздоровлення парткому, місцевкому, фазеру і мазеру. Тобто , як ви догадалися, батькам і близьким вам людям. Проведіть конкурси: "Стиляем по нашому" (танцювальний марафон, хто протанцює довше всіх, одержить звання "Король рок-н-ролу"), "Народження стиляги" (хто швидше придумає костюм з підручного матеріалу в даному стилі), "Я - меломан" (на вгадування відомих мелодій стиляг), "Лотерея від профспілки" - лотерея ретро речей. "Ваб мені в кишені" - голосування за майбутнього бебика (дитини). Наприклад: якщо гості хочуть хлопчика - кладуть нареченому гроші в праву кишеню, якщо дівчинку, то в лівий, "Я крокую по Бродвею" (конкурс для чоловіків на краще дефіле).

* Запросите на весілля "артистів": …., Элвиса Пресли, танцювальні колективи й і т.ін. Які виконають відповідні номери: "Стиляга зі Львова", "Йому не потрібна американська дружина", "Love" та інше.

* Відпочиваючи, не забувайте, що до вас можуть увірватися "жлоби" з облавою і крадіжкою нареченої. Тоді прийдеться рятувати її від рук дружинників.

* Перший танець молодята відповідно до сценарію весілля в ретро стилі з під баладу 50-х або під бугі-вугі. Так само, традиційно, наречена бере участь у киданні весільного букета, і, звичайно, піпли виносять весільний торт, що може бути у вигляді вінілової пластинки.

* Вечір триває запальними танцями під відповідні мелодії: твіст, рок-н-рол, буги-вуги. Можна запросити професійного хореографа, що проведе майстер-клас для новачків й "посвятить" їх у стиляг.

 

Весілля в ретро стилі 20-х! 50-х! роках.

Особливості весільного макіяжу й зачіски.

Весілля в ретро-стиле дуже популярна в наш час. Таке весілля - це весілля початку і середина двадцятого століття. Ваше свято не тільки буде оригінальним, але й поверне в епоху ваших дідусів і бабусь, і просто старшого покоління. Атрибутами того часу, які створять атмосферу ретро стилю будуть  - автомобіль, музика й відповідні вбрання й зачіски.

У прокаті автомобілів LUX-CAR (www.lux-car.com.ua) є великий вибір ретро марок, російського та західного виробництва. Це говорить про те, що даний стиль проведення весілля дуже популярний. Наречений, під'їхавши до будинку на ретро автомобілі, точно безперешкодно пройде перший кордон на шляху до нареченої - сусідів, які просять викуп. У ресторані можна скористатися патефоном і стародавніми пластинками, і створити інтер'єром атмосферу двадцятих, шістдесятих років. І природно, що є визначального такого весілля це одяг, убрання й зачіски запрошених, а також нареченої й нареченого.

Так що було модно в той час. Які носили зачіски й убрання. Який виконати весільний макіяж?

Одяг був простий, тканина - сукно і груба вовна, пізніше шифон, білі блузи, плаття з воланами й вишивками. Тому що після початку двадцятого століття мода початку приходити до нас, сталі проводяться покази.

Із багатьох зачісок цього напрямку, можна виділити кілька яскравих і відомих зачісок ретро стилю. Це зачіска 20-х років "Холодна хвиля", де пасма укладалися у формі S, холодним способом, тому називають їх холодна хвиля. Це були короткі стрижки, які називалися "фокстрот", "полька", "танго", де передні і бічні пасма завивали хвилями, укладаючи півколом на щоки й чоло.

У 60-і роки найбільш популярними зачісками були об'ємні й пишні зачіски, з різними формами й назвами. Але одна з найвідоміших  і популярних зачісок стала "бабетта", ця зачіска з'явилася завдяки французькій акторці Бриджит Бордоіль і фільму, де вона знімалася "Бабетта ідейний на війну".
У весільній зачісці може використатися шиньйон. Можна до стилю нареченої підібрати капелюшок, буде не зайвою широка стрічка. Природно все залежить від довжини й форми волосся, не обов'язково копіювати зачіску, як носили в той час, можна стилізувати зачіску за допомогою, деяких деталей, які б видавали Ваш вигляд за ретро стиль.

У весільному макіяжі теж безліч рішень, тому що року які представляють ретро стиль, це 20-ті - 50-ті роки.

20-ті роки час джазу й твісту. У макіяжі була модна ніжна блідість шкіри. Макіяж був яскравим. Темними тінями профарбовували затемнені очні западини і розтушовували вниз, надаючи містичний погляд, а губам надавали форму сердечка і наносили помаду червоного або бордового відтінку. Форма брів була тонкої опущена хвостиком униз. В цей час з'явилися перші накладні вії.

В 30-х - 40-х роках, поширилася мода на світлі волосся і яскраву помаду, що наносили за контур губ, щоб збільшити природну форму губ. А брови вискубували в ниточку, залишаючи великий підбрівний простір. Це мода прийшла з кіноекрани, а початківцем моди, була німецька акторка Марлен Дитріх.

В 50-х роках, з'явилася велика кількість декоративної косметики, наприклад, перламутрові губні помади. Жінки стали дуже активно користуватися тональними засобами. З'явилася мода на Марелін Монро, червоні губи, рум'яна і чорна підводка. У макіяжі за допомогою чорного олівця також змінювали форму очей, надаючи форму "мигдалю", "східну", "ока Клеопатри".

Весільний макіяж у ретро стилі, різноманітний і залежить від Вашого вигляду, начебто це "німе кіно" з використанням смоки на очах і бордовій помаді, або 60-і Бриджит Бордоіль із виділенням очей і блідих губ,
При виборі Вашого стилю, природно враховується Ваші дані, форми, тип, вибір одягу, кольору, зачіски та макіяжу.

Інформація підготовлена Весільним порталом “Молодята”весілля у львові, сценарій весілля, весілля в стилі ретро, ретро весілля, весілля львів


..."Автомобілі на весілля у Львові"...

авто на весілля ретро автомобіль оренда лімузину львів
прокат авто львів ретро автомобіль декор весільних автомобілів

У нас можна замовити: Весільний кортеж з однакових автомобілів у Львові + весільні Прикраси на присосках, (що дуже важливо для весільних автомобілів бо не пошкоджують покриттю капоту) + Іменні номери на авто.

1-й + Якість

2-й + Економія часу

3-й + Широкий асортимент

4-й + Відповідальність

5-й + Є альтернатива!

6-й + Прикраси на автомобілі!

7-й + Іменні номери на авто!!

тел. +380679082436 & +380937277391

  Весільні послуги
лімузин на весілля
лімузин на весілля
оренда автомобілів
лімузин на весілля
букет на весілля
весільний букет у львові
лімузин на весілля
авто на весілля у львові
весілля
весілля у львові

ГоловнаПлануємо весілляСценарійКошторис весілляПитання - ВідповідіПро НасКарта сайту

Copyright © 2008-2022 www.MOLODYATA.com.ua