КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ВЕСІЛЬНИХ ПОСЛУГ "МОЛОДЯТА" - ключ до гарного весілля!!!

  Весільний бенкет
Весільні Зали
Ресторани
Прикрашання залу
  Весільні автомобілі
Кортеж на весілля
Лімузини на весілля
Ретро автомобілі
Карета весільна
Автобуси на весілля
Прикраси на авто
Автомобільні номера
  Фото і відео зйомка
Відеооператори
Фотографи
Відео+фото разом
Музиканти і Ді-джеї
Тамада ведучий
Весільна церемонія
Артисти на весілля
Весільний танець
  Весільне вбрання
Весільні салони
Взуття
Вечірні плаття
Нижня білизна
Аксесуари
  Оформлення
Квіти
Запрошення
Афіша на браму
Феєрверки
Весільні рушники
Пакети на солодке
Бокали
  Салони краси
Макіяж
Зачіски
Нарощування нігтів
Парфумерія
  Ювелірні вироби
Прикраси
Обручки
  До весілля
РАЦСи у Львові
Церкви у Львові
  Весільна подорож
Туристичні фірми
Весільна подорож
  Весільна кухня
Весільні торти
Весільний коровай
  Подарунки
Весільні подарунки
Подарунки на ювілей

  Весільні традиції
Обов`язки старости
Народні обряди
Весільні звичаї
Обряд сватання
Благословення
Обов'язки дружбів
Викуп молодої
Ретро весілля
Річниці весілля
Весільні тости
  Весільні поради
Весілля восени
Весілля у Львові. Ціна
Річниця весілля
Планування весілля
Вибір весільного Залу
Сприятливі дати
Запрошення гостей
Весільні прикмети
Як планувати час
Стиль молодої
Романтичні куточки
Як вибрати сукню?
Весільне взуття
Весільний манікюр
Як вибрати обручки?
Свадьба по часам
Вибір дати весілля
Лімузини на щастя
Відео і фотограф
  Корисне для весілля
Весільні вітання
Застільні пісні
Відео розваги
Важливо на весілля
Вінчання що потрібно
Весільна прогулянка..

Як обрати дату весілля. Вибір дати для весілля!

Дивно, звичайно, але більшість людей стають небагато марновірними перед власним весіллям. І не треба розмахувати руками й мотати головою - навіть якщо ви не вірите ні в які прикмети, та чудесна метаморфоза, швидше за все, трапиться і з вами.

Однієї з речей, що викликають купу питань і забобонів, є вибір дати весілля. Із цього приводу існує безліч думок, прикмет та інших речей. Якщо ґрунтовно покопатися в Інтернеті, можна навіть знайти спеціальний весільний календар, по якому ви без праці правильно визначите самий правильний день для вашого одруження. Шляхом нехитрих маніпуляцій, ви довідаєтеся, що краще женитися не в липні, а в серпні, а також - багато інших каверзних речей.

Втім, про все по-черзі. Давайте спробуємо розібратися, які ж критерії допоможуть правильно вибрати дату весілля.

Мені, як людині, що не вірить у прикмети, здається найбільш розумним пристосувати весілля до якоїсь важливої для вас події. Це може бути день вашого знайомства або загальне професійне свято (день бухгалтера, день дорожника, і таке інше), або ще щось Вам обом важливе. Цей день повинен бути щасливим для вас, викликати тільки позитивні емоції та гарні спогади.

Вячеслав Терехов

Вибір дати для весілля

Найчастіше фахівцям зі цзежі в китайському світі замовляють підбір хорошої дати для весілля. Західні люди часто дивуються тому, що китайці надають цьому такого великого значення.

Весілля означає прийняття на себе певних юридичних і особистих зобов'язань, а також відповідальності за партнера, майбутніх дітей і новий сімейний дім. Тому, з погляду китайської метафізики, вибір сприятливого дня для весілля - зовсім не марновірство та не дозвільна традиція, а гарантія того, що шлюб щонайменше не заподіє шкоди молодятам, а в ідеалі - що їхнє спільне життя буде довгим і щасливим. Звісна річ, це не означає, що вибір хорошої дати автоматично убезпечить від розлучення або конфліктів у сім'ї. У долі шлюбу найважливішу роль грає все-таки сумісність партнерів - фізіологічна, психологічна, астрологічна тощо. Якщо ви вибрали не ту людину, то однаково розлучитеся або роз'їдетеся, але в тому випадку, якщо весілля було зігране в сприятливий день, ваше розставання принаймні не буде надто агресивним, тяжким і заморочливим.

Якщо одружуватись збираються люди, чиї карти народження вказують на можливі конфлікти, то правильно підібрати дату для їхнього весілля ще важливіше, ніж для людей, які з погляду фен-шуй добре сумісні. Вибравши сприятливу дату для весілля, ви зведете до мінімуму проблеми, які можуть виникнути у подружжя.

Отже, фахівець із вибору дат, який підбирає дату для весілля, повинен зважати на лише на звичайні принципи вибору дат, а й також оцінювати карти народження - бацзи - обох сторін, щоб з'ясувати, які труднощі найбільш імовірні в їхньому шлюбі. Можливо, майбутнє подружжя не сумісні характерами? Або проблеми виникнуть через втручання батьків? Або можлива поява любовного трикутника? Або ж якась випадковість може спричинити напруження? З'ясувавши проблему, професіонал вибере дату та визначить час, стихії якого оптимальні для нейтралізації, пом'якшення або усунення перешкод і труднощів у стосунках між людьми. Безперечно, в мистецтві фен-шуй це - вищий пілотаж. Пошук ідеальної дати для весілля - заняття дуже кропітке, трудомістке і тому доволі дороге. Звернутися до авторитетного фахівця може собі дозволити аж ніяк не будь-яка пара закоханих. Крім того, для вибору справді ідеальної дати фахівцеві треба мати в розпорядженні всі 365 днів року. Часто буває так, що наречений і наречена хотіли б відсвяткувати весілля в травні, а найбільш підходяща для них дата знаходиться лише в грудні. Багато пар згодні чекати. Інші заявляють, що дата, яка з погляду цзежі є ідеальною, їм і не потрібна - підійде й просто сприятлива.

Мене часто питають, чи обов'язково при плануванні дня весільної церемонії робити аналіз карт бацзи нареченого та нареченої. Що ж, як правило, фахівець зі цзежі (мистецтва вибору дат) дивиться на астрологічні карти нареченого та нареченої, але коли він називає клієнтам цю дату, то може й не пояснити, чому було обрано саме цей конкретний день. Певна річ, порада із бацзи цінна - в цьому випадку люди дізнаються, наскільки вони підходять одне одному та що може їх чекати в спільному житті. Але ця консультація не обов'язкова. Можливо, ви скажете: «Ого, як це все складно! А що робити, якщо ми хочемо вибрати дату, не вдаючись до..?» Що ж, дотримуючись загальних вказівок на Астрогіді, ви принаймні вже точно не одружитеся в несприятливий день.

Вікторія Хілінич

Інформація підготовлена Весільним порталом “Молодята”..."Автомобілі на весілля у Львові"...

авто на весілля ретро автомобіль оренда лімузину львів
прокат авто львів ретро автомобіль декор весільних автомобілів

У нас можна замовити: Весільний кортеж з однакових автомобілів у Львові + весільні Прикраси на присосках, (що дуже важливо для весільних автомобілів бо не пошкоджують покриттю капоту) + Іменні номери на авто.

1-й + Якість

2-й + Економія часу

3-й + Широкий асортимент

4-й + Відповідальність

5-й + Є альтернатива!

6-й + Прикраси на автомобілі!

7-й + Іменні номери на авто!!

тел. +380679082436 & +380937277391

  Весільні послуги
лімузин на весілля
лімузин на весілля
оренда автомобілів
лімузин на весілля
букет на весілля
весільний букет у львові
лімузин на весілля
авто на весілля у львові
весілля
весілля у львові

ГоловнаПлануємо весілляСценарійКошторис весілляПитання - ВідповідіПро НасКарта сайту

Copyright © 2008-2022 www.MOLODYATA.com.ua