КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ВЕСІЛЬНИХ ПОСЛУГ "МОЛОДЯТА" - ключ до гарного весілля!!!

  Весільний бенкет
Весільні Зали
Ресторани
Прикрашання залу
  Весільні автомобілі
Кортеж на весілля
Лімузини на весілля
Ретро автомобілі
Карета весільна
Автобуси на весілля
Прикраси на авто
Автомобільні номера
  Фото і відео зйомка
Відеооператори
Фотографи
Відео+фото разом
Музиканти і Ді-джеї
Тамада ведучий
Весільна церемонія
Артисти на весілля
Весільний танець
  Весільне вбрання
Весільні салони
Взуття
Вечірні плаття
Нижня білизна
Аксесуари
  Оформлення
Квіти
Запрошення
Афіша на браму
Феєрверки
Весільні рушники
Пакети на солодке
Бокали
  Салони краси
Макіяж
Зачіски
Нарощування нігтів
Парфумерія
  Ювелірні вироби
Прикраси
Обручки
  До весілля
РАЦСи у Львові
Церкви у Львові
  Весільна подорож
Туристичні фірми
Весільна подорож
  Весільна кухня
Весільні торти
Весільний коровай
  Подарунки
Весільні подарунки
Подарунки на ювілей

  Весільні традиції
Обов`язки старости
Народні обряди
Весільні звичаї
Обряд сватання
Благословення
Обов'язки дружбів
Викуп молодої
Ретро весілля
Річниці весілля
Весільні тости
  Весільні поради
Весілля восени
Весілля у Львові. Ціна
Річниця весілля
Планування весілля
Вибір весільного Залу
Сприятливі дати
Запрошення гостей
Весільні прикмети
Як планувати час
Стиль молодої
Романтичні куточки
Як вибрати сукню?
Весільне взуття
Весільний манікюр
Як вибрати обручки?
Свадьба по часам
Вибір дати весілля
Лімузини на щастя
Відео і фотограф
  Корисне для весілля
Весільні вітання
Застільні пісні
Відео розваги
Важливо на весілля
Вінчання що потрібно
Весільна прогулянка..

Річниці весільного Подружжя – Весільні річниці!

Ситцеве весілля
Це перша річниця весілля, яка святкується через рік спільного проживання подружжя. Таку назву отримала від того, що подружжя вже пройшло перше випробування побутом.

На першу річницю запрошують гостей і разом розпивають пляшку шампанського, збережену з дня весілля. В цей день чоловік та дружина дарують одне одному якусь ситцеву річ: рушник, постільну білизну, одяг. Все, крім носових хустинок, які символізують сльози.

Паперове весілля
Святкується друга річниця весілля. Так називається, тому що за два роки спільного життя, шлюб вважається ще не зовсім міцним, як аркуш паперу: його в будь-який момент можна порвати, на ньому можна будь-що написати. Ця назва є нагадуванням молодятам про дбайливе ставлення до свого шлюбу, про коректну поведінку в спілкуванні одне з одним, щоб не дозволити молодій сім'ї розпастися, як паперовий будиночок. На річницю дарують речі, виготовлені з паперу. Наприклад, фотоальбом.

Шкіряне весілля - Третя річниця подружнього життя
З плином часу закохані дізнаються багато нового про одне одного. Вони ніби «на власній шкірі» випробували, як нелегко зберегти стосунки в суєті домашніх справ, сімейних буднів.

Дарують шкіряні речі: рукавички, гаманці.

Лляне весілля
Четверта річниця нагадує, що відносини в подружжі мають бути чистими, білосніжними, як лляна тканина. На цю річницю дарують вироби з лляної тканини.

Дерев’яне весілля
Друге за важливим значенням – дерев’яне весілля, п’ята річниця подружнього життя. Чоловік та дружина вже знають всі слабинки один одного, переваги і недоліки. Дерево вже не можна розірвати, як папір, воно стійкіше, але не можна забувати про мир та злагоду в сім'ї. За повір’ями, дерево заспокоює душу, приносить в дім затишок та тепло. Часто дарують дерев’яні речі: сувеніри, ложки, хлібниці.

Чавунне, мідне, бляшане весілля, шоста річниця
Ці річниці наступні після дерев’яного весілля. І символізують подружжю, що їхнє сімейне життя з кожним роком стає стабільнішим. На чавунне весілля слід дарувати різне кухонне начиння, і слід дотримуватись одного правила: посуд повинен блищати.

Інша назва мідного весілля – шерстяне. Шерстяні речі зігрівають в найлютіші морози. Назва нагадує, що навіть найсильніші морози - суперечки та сварки, - не можуть остудити жар закоханих сердець.

Хоча метал міцніший за папір та дерево, але не можна забувати, що метал може ржавіти. Щоб подружнє життя не було подібне на ржаву бляшанку, його потрібно оберігати від негоди суворих буднів.

Фаянсове весілля
В дев’ятирічний ювілей подружжю дарують сервізи для кави та чаю, щоб нагадати, що подружній союз потрібно зміцнювати.

Трояндове весілля
Десятий ювілей є досить вагомою причиною для святкування. Десять років спільного життя прожито недарма – створено міцну справжню сім'ю. Ювілярам дарують букети троянд або інших квітів, головне , щоб їх кількість дорівнювала десяти.

Інша назва – олов’яне весілля. Олово можна легко переплавити, так само як потрібно переплавити свої старі стосунки на нові, які принесуть свіжість в стале сімейне життя.

Сталеве та нікелеве весілля
Цей період є критичним в сімейних стосунках, чоловік та дружина змучились одне від одного за цей час. Щоб пережити кризу, кохання має загартуватися, як сталь. Дарують металеві сувеніри.

Мереживне і агатове весілля
Разом прожито багато років, не має потреби нагадувати про міцність шлюбу, бо мала ймовірність, що його що-небудь зруйнує. Сімейне життя на тринадцятій річниці плететься, як мереживо, перетворюючись на красиве плетіння. Щоб мереживо було міцним, не рвалось потрібно вчитися мистецтву сімейного життя.

Агат є символом кохання, тому що так само неповторний. Природа прикрасила цей камінь особливими картинами з білого, чорного, жовтого та червоного кольорів. Потрібно через чотирнадцять років пронести кохання в серці, щоб відмітити цей ювілей.

Кришталеве весілля
Символом п’ятнадцятої річниці є кришталь, щоб сімейне життя було чисте, як скло. Починаючи з цієї річниці, всі ювілеї мають «дорогоцінні» назви, бо прожиті роки зробили союз двох сердець безцінним. Дарують кришталеві вази, а також посуд, сувеніри.

Порцелянове весілля
Святкують через двадцять років спільного проживання. Криза, яка триває між п’ятнадцятою і двадцятою річницею, минула. Наступні п’ять років між порцеляновим і срібним весіллям несуть свої турботи. Діти вже виросли, покинули рідний дім і скоро появляться перші внуки. Турботи про внуків, радість від вперше почутих слів «бабуся» та «дідусь», сум за дітьми, які вже живуть окремо, а також розуміння, що вже досить багато разом прожито, - зближують подружжя. Як правило, дарують порцеляновий посуд.

Срібне весілля
За плечами – четвертина століття, прожита разом. Стосунки в сім'ї стали цінуватись дорожче, вони перетворилися в цінний капітал за спільно прожиті роки. На річницю збирається вся рідня. Поряд з золотими перстенями на палець кожному одягаються срібні обручки.


Перлинове весілля
Прожиті тридцять років, як перлинки, нанизані на нитку долі. В батьківському домі збирається вся сім'я. Чоловік дарує дружині прикраси з перлами.

Коралове весілля
Тридцять п’ять років прожито разом. Корал є символом пристрасті і заодно каменем вірності. Коралове весілля ще називають полотняним, що символізує чистоту і стабільність відносин в подружжі. На відміну від ситцю (в перший рік спільного проживання), подружнє життя стало стійким і витривалим, як полотно.


Рубінове весілля
Через сорок років подружнього життя святкують рубінове весілля. Цей камінь є символом кохання і пристрасті. В цей період в кохання відкрилося друге дихання.

Сапфірове весілля
Сапфір володіє здатністю згладжувати конфлікти і стреси, мирити людей, робити їх терплячішими. Подружжя, яке прожило сорок п’ять років разом, навчилось жити в мирі та злагоді. В цей день прийнято просити пробачення один в одного за всі образи, які виникли за прожиті роки.

Золоте весілля
Найважливіша річниця весілля – п’ятдесятирічний ювілей. Пів віку прожито разом, «і в радощах, і в горі» пів віку. Про золоте весілля складають вірші, воно оспіване в піснях. Врешті решт здійснилася мрія молодості: більше часу бути разом. Діти роз’їхались хто-куди, створили власні сім'ї. Всі ниточки, які з’єднували сім’ю, стають ще міцнішими. Чоловік та дружина вже не можуть жити одне без одного – багато того, що їх поєднує.

Золото завжди вважалось найдорожчим металом. В золотих коронах ходили королі, золото було оправою для найдорожчого каміння, золоті обручки й досі вважаються символом подружньої вірності і кохання. Пів віку прожитого разом – це «капітал», як один з найдорожчих в світі капіталів.

В цей день старі обручки змінюють на нові золоті, бо старі втратили вже свій блиск, стерлись за пів віку служби.

Смарагдове весілля
Смарагдове весілля святкують на п’ятдесят п’ятому році спільного життя. Смарагд – камінь мудрості. За спільно прожиті роки подружжя пережило і злети, і падіння, набуло тої мудрості, яка приходить з досвідом. А ще смарагд допомагає розуміти думки одне одного, власне це чоловік та жінка навчилися чудово робити за роки, прожиті разом.

Діамантове весілля
Діамант – найдорожчий, найгарніший і найміцніший камінь в світі. Шістдесятирічний діамантовий ювілей символізує, що цей шлюб ніщо не зможе зруйнувати. Нічого не може зрівнятися з роками, прожитими разом, як жоден камінь не може зрівнятися з блиском діаманту.

Коронне весілля
Не кожній парі випадає щастя відсвяткувати сімдесятирічний ювілей сімейного життя. Подружжя, яке прожило стільки часу разом, заслуговує на королівську пошану.
Сім'я є відрадою, опорою, надійним тилом, але тільки тоді, коли в ній панує кохання, взаємодопомога і взаємоповага. Це потрібно пам’ятати при створенні власної сім'ї, і тоді ви обов’язково відсвяткуєте такий важливий коронний ювілей!річниці весілля, весільні річниці, річниці подружнього життя


..."Автомобілі на весілля у Львові"...

авто на весілля ретро автомобіль оренда лімузину львів
прокат авто львів ретро автомобіль декор весільних автомобілів

У нас можна замовити: Весільний кортеж з однакових автомобілів у Львові + весільні Прикраси на присосках, (що дуже важливо для весільних автомобілів бо не пошкоджують покриттю капоту) + Іменні номери на авто.

1-й + Якість

2-й + Економія часу

3-й + Широкий асортимент

4-й + Відповідальність

5-й + Є альтернатива!

6-й + Прикраси на автомобілі!

7-й + Іменні номери на авто!!

тел. +380679082436 & +380937277391

  Весільні послуги
лімузин на весілля
лімузин на весілля
оренда автомобілів
лімузин на весілля
букет на весілля
весільний букет у львові
лімузин на весілля
авто на весілля у львові
весілля
весілля у львові

ГоловнаПлануємо весілляСценарійКошторис весілляПитання - ВідповідіПро НасКарта сайту

Copyright © 2008-2022 www.MOLODYATA.com.ua