КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ВЕСІЛЬНИХ ПОСЛУГ "МОЛОДЯТА" - ключ до гарного весілля!!!

  Весільний бенкет
Весільні Зали
Ресторани
Прикрашання залу
  Весільні автомобілі
Кортеж на весілля
Лімузини на весілля
Ретро автомобілі
Карета весільна
Автобуси на весілля
Прикраси на авто
Автомобільні номера
  Фото і відео зйомка
Відеооператори
Фотографи
Відео+фото разом
Музиканти і Ді-джеї
Тамада ведучий
Весільна церемонія
Артисти на весілля
Весільний танець
  Весільне вбрання
Весільні салони
Взуття
Вечірні плаття
Нижня білизна
Аксесуари
  Оформлення
Квіти
Запрошення
Афіша на браму
Феєрверки
Весільні рушники
Пакети на солодке
Бокали
  Салони краси
Макіяж
Зачіски
Нарощування нігтів
Парфумерія
  Ювелірні вироби
Прикраси
Обручки
  До весілля
РАЦСи у Львові
Церкви у Львові
  Весільна подорож
Туристичні фірми
Весільна подорож
  Весільна кухня
Весільні торти
Весільний коровай
  Подарунки
Весільні подарунки
Подарунки на ювілей

  Весільні традиції
Обов`язки старости
Народні обряди
Весільні звичаї
Обряд сватання
Благословення
Обов'язки дружбів
Викуп молодої
Ретро весілля
Річниці весілля
Весільні тости
  Весільні поради
Весілля восени
Весілля у Львові. Ціна
Річниця весілля
Планування весілля
Вибір весільного Залу
Сприятливі дати
Запрошення гостей
Весільні прикмети
Як планувати час
Стиль молодої
Романтичні куточки
Як вибрати сукню?
Весільне взуття
Весільний манікюр
Як вибрати обручки?
Свадьба по часам
Вибір дати весілля
Лімузини на щастя
Відео і фотограф
  Корисне для весілля
Весільні вітання
Застільні пісні
Відео розваги
Важливо на весілля
Вінчання що потрібно
Весільна прогулянка..

ПЛАН ПІДГОТОВКИ ДО ВЕСІЛЛЯ ДЛЯ МОЛОДЯТ

Підготовка до весілля вимагає ретельного підходу, оскільки включає в себе комплекс основних завдань і аж до найменших дрібниць, і це все важко тримати в голові. Тому представлений план, буде для вас загальним орієнтиром: що у Вас вже є і що потрібно для Вашого ідеального весілля.

Готуючись до весілля починайте завжди з основних речей(послуг) по необхідності, і вже по ходу деталізуйте по своїх вимогах та баченні свого прекрасного дня – весілля.

За 7-5 місяців до весілля.

Виберіть по церковному календарю дату вашого весілля. Також можна вибрати і резервну дату весілля у разі накладки обставин. У першу чергу можна організувати стіл переговорів і розпланувати, що треба, скільки, де і наскільки. Складіть бюджет весілля і визначайтесь із кількістю гостей. Заведіть записну книжечку, куди будете вносити всі записи і розрахунки по весіллю. Виберіть собі РАГС, з'ясуйте дату подачі заяви, уточніть реквізити і заплатіть держмито. Подумайте, над виїзною церемонією(за бажанням) та уточніть скільки коштує ця послуга. Виберіть церкву для вінчання і постарайтесь зустрітись із священником, щоб дізнатись церковні особливості. Виберіть свідків. Починайте писати список гостей. Складіть відразу два списки. У перший список запишіть тих, без кого ця подія просто не зможе пройти – рідних і найближчих друзів. А в другий список – тих, кого запросити бажано. Запрошення для першого списку краще розсилати раніше – тоді, якщо хтось не зможе прийти на свято, у Вас буде можливість на це місце, що звільнилось, запросити гостей із другого списку. Підбирайте зал для банкету.

5-4 місяці до весілля.

Підбирайте та купляйте весільне плаття й аксесуари до нього, а також костюм для нареченого й взуття вам обом. Між походами по весільних салонах постарайтеся викроїти час і підбирайте запрошувальні листівки. Починайте придумувати ідеї для вашого банкета, Стиль свята. Плануйте, які розваги будуть на вашому банкеті; Визначте тип весілля, яке Ви плануєте зробити (розмах, церемонія й оформлення); Шукаємо веселого та кмітливого тамаду\ведучого. Краще зайнятися цим заздалегідь, оскільки найчастіше , у гарних фахівців розклад свят складений приблизно навіть за 10-8 місяців. Підберіть і домовитеся із професійним фотографом; Підберіть і домовитеся з професійним відеооператором. Підберіть і домовитеся з Музикантами або DJ-єм; Задумайтесь, щоб замовити окреме розважальне шоу для гостей. Замовте салюти(феїрверки). Сходіть разом у ювелірний магазин і виберіть весільні кільця. Примірте весільні кільця, і впевніться, що гравюри правильні; Прийшов час вибирати місце для проведення “медового місяця”; Сплануйте, які автомобілі у Вас будуть на весіллі для нареченої і нареченого: Чи це буде лімузин, чи авто VIP-класу або авто минулого - ретро-автомобілі. Вибирайте весільний транспорт ретельно, під свій стиль свята. Відразу уявіть собі, як ваші автомобілі будуть прикрашені: живими квітами чи штучними екібанами. Також і весільні аксесуари – номера на машину. При замовленні автомобілів сплануйте собі графік поїздки та прогулянки. Підшукайте людину, що буде вам пекти коровай та солодке,торт.

3-2 місяця

Продумуємо, у яких кольорах буде прикрашений зал. Консультуйтесь з дизайнером по декоруванні залу. Обговоріть деталі прикраси святкового залу; Підшукуємо перукаря й візажиста Ви також повинні подбати про житло для тих гостей, хто приїде здалеку. Вибираємо місця для весільної прогулянки. Попередній сценарій весільного дня. Замовляємо весільний тур (квитки, санаторій), якщо Ви відправляєтеся у весільну подорож Покупка косметики при потребі Підбирайте музику для весільного танцю. І якщо потрібно пройдіть уроки танцю. А якщо хочете приємно здивувати гостей придумайте з вчителем весільного танцю постановку Вашого першого весільного танцю. Купите весільні аксесуари: келихи, стрічки, запрошення,бомбонєрки, Підготуйте картки для розсадження гостей, якщо необхідно;

1-1,5 місяця

Домовляємося з перукарем і косметологом про час і місце "репетиції" макіяжу й зачіски, а також про відвідування їх безпосередньо в день весілля Замовте букет для нареченої й бутоньєрки для нареченого й гостей. Одержуємо від гостей підтвердження про присутність Уточніть точну кількість гостей, які будуть присутні на весільному банкеті, щоб встигнути скоректувати весільне меню. Необхідно з'їздити в кафе і остаточно обговорити всі питання стосовно меню Закупіть напої для весільного банкета.

1 тиждень - 3 дня.

Зверніть увагу на весільні туфлі чи часом їх потрібно “розносити”, Пройдіть по всьому списку впевніться чи все йде по плану. Зібрати, підготувати й перевірити все необхідне для весільної подорожі.

Що вам необхідно перевірити - кількість гостей, план їхнього розташування в банкетному залі ; - весільне меню; - сценарій весільного дня. Підтверджуємо всі зроблені замовлення, уточнюємо час і місце: - замовлення машин, час їхнього прибуття, маршрут, по якому рушить весільний кортеж, час і місце церемонії; Автобус для гостей - замовлення концертного (шоу) програми, фото- і відеозйомки, тамади,музикантів…; - час відвідування стиліста в день весілля для створення весільного свята.

Створюємо список речей, необхідних у день весілля План розташування гостей у банкетному залі. Затвердити Маршрут весільної подорожі. Купите спиртне/напої для банкета; Збираємо все необхідне по складеному списку

Передзвоніть флористові,перукареві,визажисту,фотографові,відеооператорові,тамаді- впевнитись, що вони прибудуть вчасно.

Купите шампанське й продукти для прогулянки.Забрати коровай і торт.Купити Фрукти для банкета.Відвідуємо салон-краси Шампанське для майбутнього торжества. Підготуйте особисті дрібниці, що Вам знадобляться під час весілля. Відвезіть продукти, напої в банкетний зал; Заберіть торт (або домовитеся про доставку на завтра); Останні деталі перед днем весілля Зберіть всі предмети, які потрібні для церемонії й призначте відповідальних за це. Підготуйте прикраси для машин; Заберіть букет нареченої і всі флористичні шедеври. Підготувати все необхідне для викупу. Готову афішу на браму та у банкетний зал, скатертину образ.

Поради молодятам. Додатково коректуйте план згідно з вашими уподобаннями про весільне свято. Щось вам може бути непотрібно, а щось виявиться більш важливішим. Не беріть всю підготовку весілля на свої “плечі”. Залучайте батьків, свідків, друзів і розподіляйте певні обов’язки між ними, це дозволить заощадити вам час і сили. Або в цей момент Ви зробите іншу, важливішу, справу. Головне – спробувати робити важливі справи, дзвінки і покупки заздалегідь. Тоді в тому випадку, якщо відбудеться накладка, у вас буде час, щоб швидко знайти вихід з положення.

ВЕСІЛЛЯ У ЛЬВОВІ...Підготовка до весілля вимагає ретельного підходу, оскільки включає в себе комплекс основних завдань...план весілля,плануємо весілля у львові, план організації весілля


..."Автомобілі на весілля у Львові"...

авто на весілля ретро автомобіль оренда лімузину львів
прокат авто львів ретро автомобіль декор весільних автомобілів

У нас можна замовити: Весільний кортеж з однакових автомобілів у Львові + весільні Прикраси на присосках, (що дуже важливо для весільних автомобілів бо не пошкоджують покриттю капоту) + Іменні номери на авто.

1-й + Якість

2-й + Економія часу

3-й + Широкий асортимент

4-й + Відповідальність

5-й + Є альтернатива!

6-й + Прикраси на автомобілі!

7-й + Іменні номери на авто!!

тел. +380679082436 & +380937277391

  Весільні послуги
лімузин на весілля
лімузин на весілля
оренда автомобілів
лімузин на весілля
букет на весілля
весільний букет у львові
лімузин на весілля
авто на весілля у львові
весілля
весілля у львові

ГоловнаПлануємо весілляСценарійКошторис весілляПитання - ВідповідіПро НасКарта сайту

Copyright © 2008-2022 www.MOLODYATA.com.ua